90’ların Oyuncağı Furby Geri Mi Dönüyor ?

90’nlı yıllarda piyasaya sürülen sonra üretimine ara verilen  peluş bebeklerin gidişatı belli oldu . geçtiğimiz yıllarda yeniden piyasa sürülen oyuncak , 2016 yılı için yeniden tasarlanarak geri döndü.

 

 

1990’ların  en popüler oyuncağı olan peruş bebeklerin yeni versiyonlarıyla tekrardan piyasa sürülmeye başladı . Yeni yeni özellikleri olan peluş bebeklerin Bluetooth üzerinden akıllı telefonlara  bağlanabiliyor olması göze çarpıyor . uygulamalar üzerinden saatleri  görebilir hatta maç sonuçları gibi bilgileri öğrenen Furby, karmaşık şarkı sözlerini gibi şeyleri söyleyebiliyor.  Değişik donanımlarla önemli gelişmelerle  süslenen Furby’nin gözleri artık bir ekrandan oluşmakta. Üst tarafındaki anten ise uyarıları bildirmekte kullanılmakta .

 

 

90’lı yıllarda  insanlar  ilk Furbyler’in çok konuşmasıyla tanınıyordu lakin artık yeni çıkan Furbyler de ise sizin komutlarınızla Furby uyku moduna alabilme gibi bir seçeneğiniz var . 1.000’in üzeride cümle konuşabilen Furbyler hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilmek için Furby.com adresine göz atmanızı öneriyoruzz

 

Leave a Comment