Lüx İçinde Yaşayan Bu Gizemli Fenomen kim ?

Lüx içinde yaşayan gizemli İnstagram fenomeni  olan Yakıboy İnstagramda çekmiş olduğu pozlarla  kendisini ” spor salonu aşığı ” olarak tanımlıyor. Çekmiş olduğu fotoğraflarda lüx hayatınıda konu olan fotoğraflar gözümüze çarpıyor.

 

 

İsmi dahi bilinmeyen bu gizemli fenomenin kendisine ait bir ilkesi var ” Değişim görmeyi bekleme,eğer sen bir tane yapmadıysan ” ve ” Sadece  3  seçeneğin : vazgeçmek ,pes etmek  ya da elinden gelen herşeyi yapmak.”

İnternet fenomeni olan Yakiboy spor yapmayı sevdiği gibi  partileride çok seven biri olarak tanınıyor.  Kendisinni hayatının yarısını sporda harcadığının yarısını da partilerde harcadığını  belirtti . İlginç olan bir konu daha var Yakiboy kendini “Müslüman asker” olarak tanımlıyor .

Yakiboy ünlü olduğu kadar  çevresinde suç örgütüne ait arkadaşlarının olduğu söyleniyor ama Yakiboy bu grupla hiçbir bağlantısının olmadığını  konusunda ısrarcı  .

 

 

Yakiboyun fenomen olmasında en önemli nokta ise kendisinin sosyal medyada paylaştıkları oluyor . Neden paylaştıkları ile ünlü oldu diye soracak olan arkadaşlara Yakiboyun bütün vücudunun her yerinde dövme olması.Bir paylaşmış olduğu fotoğrafta çıplak vücudunu paylaştı bir fotoğrafta sadece belli bölgelerine küçük bir pizza çıkartması kullandı . Fotoğrafının altınada ” Pizza seviyorsan utangaç olma , dilimini bitmeden önce al ” cümlelerini kullandı .

 

Yakiboy’un spor yaparken giymiş olduğu elbiselerin isimlerini ve markalarnıda fotoğraflarında etiketliyor . Ve giymiş olduğu elbisellerinede %20 indirim kodunuda etiketliyor.

 

 

Yakiboy’un sadece cıplak fotoğrafı yok farklı tarzlar da deneyen Yakiboy elbisleri’nin de olduğu fotoğraflar da   var.Fotoğrafların  da spor kıyafetlerinin yanında pahalı takılar takan fenomen en çok taktıkları arasında saat ve altın kolye gözleri çarpıyor .

 

 

Ünlü fenomen vücudunun dışında lüx eşylarının da fotoğraflarını çekiyor . Lüx arabaları, pahalı ev eşyaları ve sayamadağımız şeylerin resimlerini bulmak olanaklı . Örnek vermek gerekirse paylaştığı arabalarından birinin  fiyatı 180,000 dolar değerinde .

 

 

Yakiboy’un evindeki en pahalı eşyalarından birisi ise altın kaplama Beratta silah lambası oluyor .Lambanın fiyatı ise 1800 dolar.  Yatarke pahalı bornozlarıyla da fotoğraf çekinip sosyal medyaya atıyor

 

Yakiboy’un bu olağan üstü kaslarını ve dövmelerini  tam 4 yıl içerisinde tamamlamış olması ilgi çekici . 2011 yılında paylaştığı fotoğraf la 2015 yılındaki fotoğraflar karşılaştırıldığında 4 yılda neler değiştiğini görebiliyorsunuz .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Comment