Pubg’ye Gelen Yepyeni Güncellemeler !

Geçtiğimiz saatlerde Dünyada çok satan oyunlardan biri olan Playerunknown’s Battlegrounds ( PUBG ) sürekli yeni güncellemeler gelerek bekleyenlerini şaşırtmaya devam ediyor . 6.6 GB büyüklüğünde yeni bir güncelleme gelerek  oyundaki optimizasyon sorunları birazda giderildi ve yepyeni gelen özelliklerle karşımızda . Güncellemelerle birlik birkaç haftadır yapılmamakta olan etkinliklerin geri getirileceği bilgisi geldi .
PUBG test serverlarında 1 gün kalan güncelleme 1 gün sonra PUBG oyununa geldi . Gelen güncellemelerde yeni gelen 4×4’lük sanhok haritası ve miramar haritasında olan büyük düzenlemeler içeriyor . Oyundaki buglı olan nesneler buglı noktalar düzeltiler var olan hatalar düzeltildi .

 

Yeni gelen haritada oluşan bazı noktalarda oluşan buglar büyük sorun teşkil ediyordu . Düzeltilen hatlardan  birisi de bazı oyuncular bit yapıda tamamen yattığı zaman  yanlarından habersizce geçen oyucuları görüp öldürüyorlardı .BU yeni gelen güncellemelerle birlikte bu sorunlar tamamen ortadan kalktı.

Oyuna gelen yeni mapte bulunun uçurumlarda  ve kayalarda grafik çalışmaları oldu bulanık olan taş yapıtlar daha da  gerçekçi olması için oyunun grafiklerinde iyileştirme yapıldı  . Oyunda bulunan Ruins adlı bölgede de küçük çapta eklentiler eklenip  iyileştirmeler yapıldı.

PUBG oyundaki en güzel güncellemelerden biride  oyuna yeni bir lobi, yeni bir jenerik müzik  ve yeni bekleme ekranı gelmiş bulunmakta . Bu yeni gelen güncellemenin sebebi 25-29 Temmuz arasında gerçekleşecek olan Berlin PUBG Global İnvitational Turnuvasına özel bir güncelleme olarak geldi turnuvalar bitince ne olur bilinmiyor .

Oyunda oyunu başlattığımız zaman siyah ekrandaki PUBG yazısı yerine arka plan görselleri ve oyunun başlama sürerisini belirten bir güncelleme eklemesi yapıldı.

 

Birkaç hafta dır açılmamakta olan PUBG Savaş moduyla da bir bilgilendirme yapıldı . bu yapılan moda göre “avcılar ve Nişancılar” temalı modda 5-10 kişilik squadlar olacak ve modun başlamasıyla birlikte oyuncular başlangıç silahı olarak bir shotgunı ve birde tabancası olacak . Yİne uçaklardan dropları düşmeye devam edecek  bunlarda Sniperlar olcak DMR’ de dahildir. Anladığımız kadarıyla oyun boyunca insanları sadece başlangıç silahlarına mahkum etmeyecekler

 

Leave a Comment